Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей 24 січня 2024 року під керівництвом заступника селищного голови з питань діяльності органів виконавчої ради Іриною ВИСОЧАНСЬКОЮ було проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини при Добровеличківській селищній раді.

На засіданні комісії розглядались наступні питання:

- про розгляд заяви адвоката;

- про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів;

-про продовження терміну перебування малолітніх дітей в сім'ї патронатного вихователя;

-про доцільність позбавлення батьківських прав.

Попередньо питання детально вивчені працівниками служби у справах дітей селищної ради, обговорені присутніми членами комісії та запрошеними.

За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.