Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Відбулося засідання виконавчого комітету Добровеличківської селищної ради

Відбулося засідання виконавчого комітету Добровеличківської селищної ради

У порядок денний чергового засідання виконавчого комітету Добровеличківської селищної ради 25 січня 2024 року внесено 13 питань.

Заслухали звіт селищного голови «Про діяльність виконавчих органів ради за 2023 рік» та прийняли відповідне рішення.

Питання були різного характеру, а саме: про підсумки роботи зі зверненнями громадян та стан виконавської дисципліни у селищній раді за 2023 рік, про передачу матеріальних цінностей, про розгляд заяви щодо надання дозволу на перепоховання, про затвердження сум компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі та про надання матеріальної допомоги жителям територіальної громади.

Також розглянуті питання щодо надання статусу дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав та продовження перебування малолітніх дітей в сім’ї патронатного вихователя.

За результатами розгляду питань порядку денного були прийняті відповідні рішення.