Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » В Добровеличківському краєзнавчому музеї відбувся захід присвячений Дню пам'яті Героїв Крут

29 січня 2024 року в приміщенні КЗ «Добровеличківський краєзнавчий музей» відбувся захід присвячений Дню пам'яті Героїв Крут. Для учасників заходу науковий співробітник музею Микола КУЗЬМОВИЧ провів історичний екскурс про події Української революції 1917-1921 років та значення бою під Крутами для тогочасної Української держави. Керуюча справами виконавчого комітету селищної ради Світлана КИРИЛЮК у своєму виступі акцентувала увагу на тому, що саме студенти – Герої стали символом незламності духу українського народу у боротьбі за свою землю, свою національну гідність, свою ідентичність.

Присутні переглянули уривок фільму присвяченого бою під Крутами та виставку пов’язану з подіями 29 січня 1918 року.