Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Відбулася нарада за участю керівництва селищної ради та керівників комунальних підприємств громади

Сьогодні, 05 лютого 2024 року, під головуванням Добровеличківського селищного голови Володимира ОСІЄВСЬКОГО відбулася нарада за участю керівництва селищної ради та керівників комунальних підприємств громади, на якій розглядалося питання стосовно реорганізації комунальних підприємств на території Добровеличківської селищної ради шляхом приєднання комунального підприємства «Добра сервіс» та Дружелюбівського комунального підприємства до комунального підприємства «Нілот».

Перший заступник селищного голови Олександр ЯЦЕВИЧ прозвітував про роботу комісії з реорганізації комунальних підприємств та поставив перед керівниками комунальних підприємств завдання щодо їх подальших дій.

Начальник відділу управління персоналом виконавчого органу Добровеличківської селищної ради – Апарату ради Ольга ГОНЧАРЕНКО надала роз’яснення стосовно кадрових питань, які можуть виникати в процесі реорганізації підприємств.

Окрім того, обговорено ряд важливих питань щодо здійснення основних організаційних та правових заходів, пов’язаних з припиненням юридичної особи.

За підсумками наради прийнято відповідні рішення.