Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Відбулось відкриття територіального етапу Всеукраїнського проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

5 лютого 2024 року на базі КЗ Добровеличківський ліцей «ІНТЕЛЕКТ» відбулось відкриття територіального етапу Всеукраїнського проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»! Під гаслом - «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО».

До участі в заході долучилися керівництво Добровеличківської селищної ради, тренери КЗ «Добровеличківська ДЮСШ», вчителі фізичної культури закладів освіти, дорослі та юні спортсмени.

Присутніх учасників заходу он-лайн привітали амбасадори проєкту «Пліч-о-пліч» серед яких: футболіст Андрій ШЕВЧЕНКО, борець Жан БЕЛЕНЮК, боксер Олександр УСИК та інші зірки українського спорту.

В рамках відкриття проєкту відбулись виставкові ігри з волейболу за участю дітей та дорослих. По завершенню ігор, учасників заходу привітала заступник селищного голови Ірина ВИСОЧАНСЬКА, яка вручила командам спортивний інвентар та побажала всім перемог, як над зовнішнім ворогом, так і над своїми суперниками на ігрових майданчиках.