Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Продовжується робота над Стратегією розвитку Добровеличківської територіальної громади до 2027 року

16 січня 2024 року робоча група провела четверте засідання за участю першого заступника селищного голови Олександра Яцевича, керівників структурних підрозділів селищної ради, комунальних закладів та старост.

Учасникам зустрічі завідувач сектору економіки, інвестицій, торгівлі та агропромислового розвитку Катерина Засядько нагадала попередні напрацювання (стратегічне бачення, стратегічні та операційні цілі, завдання), презентувала аналіз зібраних проєктних ідей.

Спільними зусиллями учасники засідання провели відбір, а при потребі корегування технічних завдань на проєкти розвитку для Плану заходів з реалізації Стратегії. Загалом на розгляд робочої групи було запропоновано 44 проектні ідеї.