Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » До десятої річниці вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні та учасників, жертв, подій російсько-української війни

20 лютого 2024 року - десята річниця вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні, людей, які загинули у боротьбі за ідеали демократії та європейське майбутнє. Ця дата стала символом незламної волі українського народу, його готовності боротися за свої права та гідність.

З метою вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні в КЗ «Добровеличківський краєзнавчий музей» розгорнуто виставку присвячену подіям Євромайдану. Сьогодні представники громадськості селища мали змогу ознайомитись з виставкою та прослухати екскурс про Героїв Небесної Сотні, який провів науковий співробітник краєзнавчого музею Микола КУЗЬМОВИЧ. Також присутнім була презентована експозиція, присвячена Героям російсько-української війни.