Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Відбулось засідання комісії з розгляду питань щодо надання матеріальної грошової допомоги

Сьогодні, 20 лютого 2024 року, під головуванням заступника селищного голови Ірини ВИСОЧАНСЬКОЇ відбулося чергове засідання комісії з питань надання матеріальної грошової допомоги за рахунок коштів місцевого бюджету.

На комісії розглянуто 15 заяв від жителів Добровеличківської селищної ради щодо надання одноразової матеріальної допомоги на лікування жителям громади, в тому числі військовослужбовцю, та матеріальну допомогу сім’ям зниклих безвісти військовослужбовців.

По кожному зверненню комісією прийнято рішення.

Суми виплат матеріальної допомоги встановлюються відповідно до Порядку надання одноразової матеріальної допомоги жителям громади Добровеличківської селищної ради та Переліку захворювань для надання одноразової матеріальної допомоги громадянам на лікування, затверджених рішенням Добровеличківської селищної ради від 22 грудня 2023 року № 799.

Рішення комісії передано на затвердження виконавчому комітету селищної ради.