Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Минає річниця смерті Героя України Володимира Гаврилюка

Минає річниця смерті Героя України Володимира Гаврилюка

У війни немає розмежування за віком чи званням. Вона завжди забирає найкращих.

Сьогодні, 26 лютого, минає річниця смерті, Героя України Володимира Гаврилюка.

29-річний Володимир, не зважаючи на юний вік, був прикладом для інших побратимів, його бойовий дух вражав стійкістю та мужністю.

Чорні та криваві руки окупантів обірвали життя молодому, мужньому, відважному синові України Володимиру Гаврилюку 26 лютого 2023 року. Хлопець загинув в результаті артилерійського обстрілу в районі населеного пункту Дубово-Василівка, Бахмутського району, Донецької області.

Він прожив зовсім коротке, але свідоме життя справжнього чоловіка та патріота. За нас він віддав найдорожче – своє молоде життя.

Староста Карбівського старостинського округу Олександр Кусенко, дружина, діти, рідні та близькі відвідали та поклали квіти до могили, вшанували подвиг нашого земляка, який воював за мир, за Україну, за нас.

Любов до рідної землі прикрашає кожну людину, а воїни, які поклали заради України найдорожче – своє життя – залишаться жити у пам’яті та наших серцях.

Пам’ять про нашого земляка живе у серцях кожного!

Герої не вмирають!

Вічна слава Герою!