Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ» ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ

ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ» ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ

28 лютого 2024 року на базі КЗ Добровеличківський ліцей «ІНТЕЛЕКТ»  проведено II територіальний етап змагань з волейболу серед школярів (хлопці). Змагання проводилися в рамках проєкту всеукраїнських змагань «Пліч-о-Пліч» Всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2023/2024 році під гаслом «Разом переможемо».

Змагалися учні закладів освіти громади: КЗ Добровеличківський ліцей «ІНТЕЛЕКТ»; Добровеличківський ліцей «Гармонія»;  Добровеличківський ліцей «Лідер» та Липнязький ліцей імені Юрія ОБЖЕЛЯНА.

Перед початком заходу з вітальним словом до присутніх звернулися заступник селищного голови Ірина ВИСОЧАНСЬКА та начальник відділу освіти, культури, молоді, туризму та спорту селищної ради Віталій ЛИЧКО, які акцентували  на важливості даного проєкту, рухову активність, звернули увагу завдяки кому на сьогоднішній день є можливість проводити змагання.

Всі присутні вшанували хвилиною мовчання воїнів України, які боронять нашу незалежність і віддають саме цінне, своє життя.

За результатами очних зустрічей головним суддею визначено призерів:

I місце – команда ліцею «ІНТЕЛЕКТ»;

II місце – команда ліцею «Гармонія»;

III місце – команда ліцею «Лідер».

Незабаром переможець сьогоднішніх змагань продемонструє свої навики з волейболу в м Помічна, де відбудуться зональні змагання.

Всіх призерів і учасників заходу нагороджено дипломами, які вручив їм депутат селищної ради Андрій ОГРЕБА.