Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Тренінг «Інструменти ефективної комунікації в громаді»

Тренінг «Інструменти ефективної комунікації в громаді»

27 лютого в селищній раді відбувся тренінг «Інструменти ефективної комунікації в громаді».

Захід в межах проєкту «Розбудова мирного, демократичного та гендерно рівноправного суспільства в Україні – Фаза ІІ» реалізується структурою «ООН Жінки» в Україні у партнерстві з Українським Жіночим Фондом у Сумській, Чернігівській, Кіровоградській, Запорізькій областях за фінансової підтримки Уряду Норвегії.

Однією з п’яти громад Кіровоградщини є Добровеличківська, у якій було підтримано три проєкти груп самодопомоги, а саме:

Облаштування Притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, 250 000,00 грн.

«Всі в укриття!» (облаштування укриття в приміщенні селищної ради), 250 000,00 грн.

«Простір безпеки» (облаштування системи відеоспостереження та безпеки в Притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі), 250 000,00 грн.

В межах кожного проєкту передбачено проведення тренінгів на різну тематику: Протидії домашньому насильству, самодопомоги та самозахисту, цифрової грамотності, розбудови жіночого лідерства та соціальної згуртованості, проведення безпекових аудитів у громадах, а також створення гендерних профілів громад.

Групи самодопомоги (ГСД), які втілюють проєкти, пройшли навчання з ефективних комунікацій.

По закінченню заходу до присутніх звернулася керуюча справами виконавчого комітету селищної ради Світлана Кирилюк, яка подякувала учасникам за небайдужість та активну участь розвитку громади, акцентувала увагу на те, що даний тренінг важливий, як для громади так і для особистого росту.