Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Минає друга річниця, як у боях за Україну загинув Кравченко Валерій Миколайович

Минає друга річниця, як у боях за Україну загинув Кравченко Валерій Миколайович

Сьогодні,  05 березня 2024 року, минає друга річниця, як у боях за Україну загинув Кравченко Валерій Миколайович. Світла пам’ять Герою!

Не кожен зможе, дивлячись смерті в очі, – стояти пліч-о-пліч із побратимами, не боячись за своє життя – рятувати інших та мужньо боротися за свободу своєї країни. А Валерій Кравченко зумів, він не боявся ні смерті, нічого, лиш вірив у священну Перемогу.

Староста Олександр Кусенко, односельчани та близькі загиблого воїна поклали квіти до пам’ятного знаку й хвилиною мовчання та молитвою вшанували його пам’ять.

Пам’ять про Валерія Миколайовича  та усіх українців, які віддали своє  життя за українську незалежність та мир, житиме вічно у наших серцях та спогадах.

Герої не вмирають! Слава Україні!