Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Відбувся благодійний ярмарок на підтримку Збройних Сил України

Відбувся благодійний ярмарок на підтримку Збройних Сил України

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

15 березня 2024 року за ініціативи Добровеличківського селищного голови Володимира Осієвського в селищі Добровеличківка відбувся благодійний ярмарок на підтримку Збройних Сил України. Головна ціль ярмарку - це збір коштів для придбання комплектуючих із складання FPV дронів воїнам 144 бригади та ремонт автомобіля нашого земляка, воїна ЗСУ Віталія Тупакова.

Участь в ярмарку взяли представники Гнатівського, Дружелюбівського, Карбівського, Липнязького, Новолутківського старостинських округів, Добровеличківської селищної ради, КУ «Інклюзивно-ресурсний центр», КЗ Добровеличківський ЦДЮТ, КЗ «Центр культури і дозвілля», церковних громад Православної церкви України та Української православної церки. Фінансово долучились до підтримки ярмарку працівники закладів та установ: КЗ Добровеличківський ліцей «ІНТЕЛЕКТ», Добровеличківської, Дружелюбівської, Новолутківської філій, Добровеличківського ліцею «Гармонія», Добровеличківського ліцею «Лідер», Гнатівського ліцею «Мрія», Липнязького КЗДО «Веселка», Добровеличківського ЗДО «Ромашка», КЗ «Добровеличківська мистецька школа», КЗ «Добровеличківська ДЮСШ», КЗ «Добровеличківський краєзнавчий музей», КЗ «Добровеличківська центральна публічна бібліотека», філії Липнязький сільський клуб, КНП «Добровеличківська лікарня», КНП «Добровеличківський ЦПМСД», Липнязького ліцею імені Юрія ОБЖЕЛЯНА, Олександрівської, Карбівської, Марківської філій, КУ «Добровеличківська централізована бухгалтерія», КП «Нілот», ФОП Головко О.С., ФГ Кезик Н.М., ФОП Попелюх С.Ю. та десятки небайдужих жителів та гостей Добровеличківської громади.

Допомогу у організації ярмарку надали КНП «Добровеличківка», приватні підприємці Валентин Гончаров та Юрій Тібілашвілі.

Ярмарок супроводжувався музичними номерами підготовленими аматорами КЗ «Центр культури та дозвілля».

Ми вдячні кожному, хто долучився до ярмарку овочами, фруктами, солодощами, випічкою, квітами, сувенірами і пожертвами, адже завдяки цій енергії добра нам вдалось сьогодні зібрати 400 тисяч гривень.
Збір коштів продовжується.

Наближаємо Перемогу разом! Разом, ми - Сила!!!