Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Привітали з 90-річчям жительку Добровеличківської громади

Привітали з 90-річчям жительку Добровеличківської громади

24 березня 2024 року зустріла свою 90 весну  Денисовець Валентина Яківна, жителька села Дружелюбівка. За дорученням голови селищної ради Володимира Осієвського з важливою датою, з великим ювілеєм, з віком мудрості, гордості, душевного багатства, з дев'яностою річницею привітали ювілярку голова ветеранської організації Світлана Дзіна, представник від ''Центру надання соціальних послуг населенню'' Оксана Зінченко, кореспондент Альона Кришень. Гості побажали Валентині Яківні міцного здоров'я, благополуччя, добробуту, мирного неба над головою. І звичайно,  куди ж без подарунків. Квіти ,солодощі - все це було вручено шанованій ювілярці.