Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Відбулася робоча нарада із соціальними робітниками «Центру надання соціальних послуг населенню» виконавчого комітету селищної ради

27 березня 2024 року відбулася робоча нарада із соціальними робітниками відділення соціальної допомоги вдома. Участь у нараді взяли заступник селищного голови Ірина ВИСОЧАНСЬКА, директор «Центру надання соціальних послуг населенню» Інна МІЛЮТІНА.

На нараді проведено підсумки роботи відділення соціальної допомоги вдома за 2023 року. Також наголошено соціальним робітникам про тісну співпрацю із суб'єктами соціальної роботи, старостами населених пунктів громади, медичними закладами для вчасного виявлення громадян, які потребують соціальної допомоги.

Під час наради обговорили якість та своєчасність надання соціальних послуг догляду вдома підопічним, порядок взяття на обслуговування нових отримувачів соціальних послуг, необхідні документи. Обговорено питання виконавської дісципліни та багато інших робочих питань.