Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Відбувалась нарада під керівництвом першого заступника селищного голови

Відбувалась нарада під керівництвом першого заступника селищного голови

5 квітня 2024 року під керівництвом першого заступника селищного голови Олександра ЯЦЕВИЧА була проведена нарада із старостами Добровеличківської селищної ради та діловодами виконавчого органу Добровеличківської селищної ради-Апарату ради з питань організації і ведення військового обліку на території старостинських округів.

Особливу увагу присутніх було зосереджено на виконанні вимог Постанови Кабінету Міністрів України  від 30.12.2022 року № 1487 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів» щодо ведення персонально-первинного військового обліку.