Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » 11 квітня – річниця загибелі воїна Сергія Єсжельонка

11 квітня – річниця загибелі воїна Сергія Єсжельонка

Сьогодні минає рік з дня загибелі у російсько-українській війні військовослужбовця, який самостійно прийняв рішення піти на фронт та захищати Україну. Сергій був призваний на військову службу Тячівським РТЦК та СП Закарпатської області.

11 квітня 2023 року вірний військовій присязі, у бою за нашу Батьківщину, виявивши стійкість і мужність під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Мар’їнка, Донецької області, загинув смертю Героя житель села Дружелюбівка, військовослужбовець Збройних Сил України, вогнеметник Єсжельонок Сергій Ігорович.

Мешканці громади, вкотре, висловлюють щирі співчуття рідним та близьким загиблого Героя.

Сергій Єсжельонок назавжди залишиться в серці кожного з нас як приклад патріотизму, незламності духу, добра, самопожертви та безмежної любові до України.

Вічна слава Герою-земляку!