Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Вручено відзнаку голові громади

Вручено відзнаку голові громади

19 квітня 2024 року офіцер Головного управління розвідки Міністерства оборони України,  за плідну працю і взаємодію у справі захисту національних інтересів держави, а також за активне сприяння Збройним силам України у виконанні покладених на них завдань в умовах воєнного стану, нагородив голову Добровеличківської громади Володимира Осієвського заохочувальною відзнакою Головного управління розвідки Міністерства оборони України  «Вогнепальна зброя»: пістолетом у комплекті з 10 патронами.

Володимир Валерійович подякував Збройним Силам України за їх мужність та патріотизм. Висловив вдячність за нагороду та наголосив, що вона є визнанням роботи нашої громади по підтримці Збройних Сил України. Ми разом йдемо до Перемоги і зобов’язані надалі надавати допомогу нашим  військовим.

Слава Збройним Силам України!