Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Відбулось засідання комісії з розгляду питань щодо надання матеріальної грошової допомоги

23 квітня 2024 року під головуванням заступника селищного голови Ірини ВИСОЧАНСЬКОЇ відбулося чергове засідання комісії з питань надання матеріальної грошової допомоги за рахунок коштів місцевого бюджету.

На комісії  розглянуто 39 заяв від мешканців Добровеличківської громади щодо надання одноразової допомоги на лікування, в тому числі військовим, які отримали поранення, членам сімей загиблих, зниклих безвісти військовослужбовців та постраждалим у зв’язку з пожежею.

За рішенням комісії 5 заяв, які не відповідають Порядку надання одноразової матеріальної допомоги жителям Добровеличківської селищної ради, затвердженого рішенням Добровеличківської селищної ради від 22 грудня 2023 року № 799 (зі змінами), повернуто на доопрацювання.

Рішення комісії передано на затвердження виконавчому комітету селищної ради.