Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » ІІ СЕСІЯ ХV СКЛИКАННЯ ПАРЛАМЕНТУ ДІТЕЙ ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

ІІ СЕСІЯ ХV СКЛИКАННЯ ПАРЛАМЕНТУ ДІТЕЙ ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Сьогодні, 24 квітня 2024 року, в актовій залі Добровеличківської селищної ради відбулося Пленарне засідання ІІ сесії ХV скликання Парламенту дітей Добровеличківської громади.

У заході брали участь почесні гості сесії: Ірина ВИСОЧАНСЬКА, заступник голови Добровеличківської селищної ради, Віталій ЛИЧКО, начальник відділу освіти, культури, молоді, туризму та спорту Добровеличківської селищної ради, Олена ТРОЯНСЬКА та Лариса ПОПРОЦЬКА, головні спеціалісти відділу освіти, культури, молоді, туризму та спорту Добровеличківської селищної ради, Маргарита ГАВЛЮК, інспектор з ювенальної превенції сектору превенції Добровеличківського відділення поліції № 2 Новоукраїнського відділу поліції  ГУНП в Кіровоградській області, Олександр БЕЗЛУЦЬКИЙ, старший інструктор відділення рекрутингу та комплектування 2 відділу Новоукраїнського ТЦК та старший сержант, Сергій ОРДІЄВИЧ, лікар-травматолог.

З вітальним словом до парламентарів звернулася заступних голови селищної ради Ірина ВИСОЧАНСЬКА та начальник відділу освіти, культури, молоді, туризму та спорту Віталій ЛИЧКО.

На порядку денному розглянули наступні питання:

– Зустріч з поліцією з питань підліткових правопорушень (Гавлюк М.О.);

– Зустріч з працівниками військомату з приводу популяризації військових професій (Безлуцький О.Ф.);

– Зустріч з лікарем з тактичної медицини (Ордієвич С.Ю);

– Виступ-пропозиції президента та заступника президента парламенту дітей Добровеличківської громади (Моргонюк А та Заїченко Д.);

– Тренінг «Булінг. Кордони в компанії» (Ковальчук Л.Ю.).

Юні парламентарі будуть працювати над завданнями:

- розвиток громадської активності (прибирання територій сіл та селища);

- проведення змагань з баскетболу між школами з метою благодійного збору коштів на потреби ЗСУ;

- взяти активну участь в Акціях: «Гай дитячих снів», «Рухаємось у вишиванках», «Схилимось перед Мамами Захисників».

#Парламент_дітей

#Освіта_Добровеличківської_Громади