Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Придбано комунальну техніку для потреб громади

Придбано комунальну техніку для потреб громади

Для забезпечення потреб громади  та покращення якості надання комунальних послуг населенню за кошти бюджету селищної громади було придбано комунальну техніку:  каток дорожній та асфальтоукладач, які будуть використовуватися для ремонту дорожнього покриття в населених пунктах громади.  Нагадаємо, що рівно рік  тому було придбано вантажний автомобіль «MAN».

Придбання нової техніки дозволить забезпечити ефективне функціонування об’єктів комунального господарства, виконувати роботи з найменшими витратами бюджетних коштів, а також сприятиме покращенню благоустрою населених пунктів нашої   громади.