Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Розпорядження » Архів » Про скликання позачергового екстреного засідання виконавчого комітету Добровеличківської селищної ради

ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від   20 березня  2018 року                                                                                                   № 5

смт. Добровеличківка

Про скликання позачергового

екстреного засідання виконавчого

комітету Добровеличківської

селищної ради

Керуючись ст.42, ст. 53 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання вимоги членів виконавчого комітету Ковальської К.Б, Горобець Т.А., Гайдея М.М., Єремеєва О.О., Баландіна В.С та депутатів селищної ради Мельниченко І.П., Вашка О.П., Чередник Л.Д. від 19.03.2018 року, скликати позачергове екстрене  засідання виконавчого комітету селищної ради 20 березня 2018 року о 13.00 годині в залі засідань селищної ради.

1. На розгляд виконавчого комітету винести наступні питання:

1.1.Про розгляд  звернення окремих членів виконавчого комітету селищної ради та депутатів селищної ради від 19.03.2018 року.

Доповідають та інформують:. ініціатори звернення

2. Секретарю виконавчого комітету Кравченко С.В. негайно повідомити членів виконавчого комітету про час проведення засідання.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                                                                 І. Погрібніченко