Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Минає перша річниця з дня загибелі Станіслава Самолевського

Минає перша річниця з дня загибелі Станіслава Самолевського

24 вересня 2023 року минає перша річниця з дня загибелі нашого земляка, уродженця селища Добровеличківка Станіслава Самолевського. Захисник України, вірний військовій присязі, виявивши стійкість і мужність, загинув під час бойового зіткнення та артилерійського обстрілу в районі населеного пункту Безіменне, Бериславського району, Херсонської області.
Станіслав Анатолійович за оборону міста Попасної, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі УКАЗОМ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №323/2022 «Про відзначення державними нагородами України» був нагороджений Орденом “За мужність” ІІІ ступеня.
Селищний голова Володимир Осієвський та керуюча справами виконавчого комітету Світлана Кирилюк поклали квіти до могили та вшанували подвиг нашого земляка, який воював за мир, за Україну, за нас.
Вічний спочинок та світла пам'ять Герою!
Герої не вмирають...