Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Інформує Добровеличківське бюро правової допомоги » Збірка успішних справ з надання безоплатної правової допомоги учасникам бойових дій та ВПО

Підготували збірку успішних кейсів системи безоплатної правової допомоги. Тема – захист прав ветеранів війни та учасників бойових дій, внутрішньо переміщених осіб.
З 2017 року набули чинності зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу», які надали право УБД та ВПО отримати вторинну правову допомогу – захист та представництво інтересів у судах, складення документів процесуального характеру.

Якщо раніше більшість правових проблем цих категорій була пов’язана зі збройним конфліктом, то тепер перший план виходять питання цивільного та адміністративного права, вирішення спорів у сфері сімейного права, а також пенсійного права.

Про деякі із цих справ, які позитивно завершилися на користь клієнтів системи БПД, ви можете прочитати у збірці.

Pdf-файл тут  https://cutt.ly/ZONJO8x

#БПД #ПравоваДопомога #LegalAid