Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Економічний та соціальний розвиток » Бізнес » Гранти на бізнес: держава продовжує підтримувати ветеранів та їхні родини

Гранти на бізнес: держава продовжує підтримувати ветеранів та їхні родини

Започаткована з липня 2022 року державою система мікрогрантів для ветеранів і членів їх родин, внутрішньо переміщених осіб, суб’єктів підприємництва спрямована на допомогу у відкритті нової справи, розвитку вже активного бізнесу, створенні стартапів та навчанні. Метою є збільшити кількість робочих місць та надання професійних можливостей тим, хто залишився без роботи під час війни.

Взяти участь у грантовій програмі можуть як молоді, так і досвідчені підприємці, ветерани і члени їх родин, ВПО.

Щоб стати учасником конкурсного відбору, необхідно подати заявку через “Дію”.

Грантові програми єРобота — це дієва допомога від держави для відновлення, створення власної справи з нуля, реалізації амбітних проєктів, генерування нових робочих місць та здобуття потрібних на ринку праці спеціальностей.

Фінансування гранту для ветеранів та членів їхніх сімей  дружин/чоловіків  надасть змогу почати власну справу або розширити бізнес всім, хто має план, необхідні навички та бажання. Розмір допомоги: до 1 млн грн.

Детальніше дізнатися про мікрогранти можна на порталі Diia.gov.ua де можна надіслати заявку щодо отримання гранту на створення або розвиток власного бізнесу.

5 Кроків для отримання гранту на власну справу у 2024 році:

1. Складіть бізнес-план
2. Подайте заявку