РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 136-р від 24.11.2022 року "Про розробку проекту програми економічного і соціального розвитку Добровеличківської селищної ради на 2023 рік"

ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКОГО РАЙОНУ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 24 листопада 2022 року                                                                                   №136-р

Про розробку проекту програми

економічного і соціального розвитку

Добровеличківської селищної ради

на 2023 рік

На підставі статті 44 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 11 Закону України "Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України", , постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2003 року №621 "Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту державного бюджету" (із змінами), Державної стратегії регіонального розвитку на 2021-2027 роки, Стратегії розвитку Кіровоградської області на 2021-2027 роки, Указу Президента України №722/2019 «Про цілі сталого розвитку України на період до 2030 року», ст.4 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»(зі змінами), ст.9 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» з  метою підвищення економічного потенціалу громади, забезпечення належного функціонування об’єктів соціальної сфери та підвищення соціального захисту населення громади:

1. Сектору економічного розвитку та інвестицій виконавчого органу селищної ради – Апарату ради разом із управліннями, відділами та структурними підрозділами селищної ради, комунальними підприємствами, старостами сіл та старостинських округів забезпечити підготовку проекту програми економічного і соціального розвитку Добровеличківської селищної ради на 2023 рік (далі - проект Програми).
  2. Визначити відповідальних виконавців з підготовки проекту Програми (додається).
  3. Керівникам управлінь, відділів та структурних підрозділів селищної ради:
  • залучити до розробки відповідних галузевих розділів проекту Програми депутатів селищної ради, провідних підприємств, установ, організацій та громадськості;
  • забезпечити підготовку згідно з компетенцією та подання сектору економічного розвитку та інвестицій виконавчого органу селищної ради – Апарату ради:

проекту галузевого розділу (підрозділу) проекту Програми, з урахуванням пріоритетних напрямів і завдань, визначених стратегічними і програмними документами державного рівня у відповідних галузях (сферах діяльності) ;

узгодженого з управлінням фінансів селищної ради переліку цільових програм, фінансування яких передбачається здійснювати у 2023 році за рахунок коштів селищного бюджету ;

узгоджених з управлінням фінансів селищної ради, пропозицій до переліку об'єктів, фінансування яких передбачається здійснювати у 2023 році за рахунок коштів бюджету розвитку селищного бюджету, інвестиційних та інфраструктуриних проектів, реалізація яких передбачається за рахунок державного та обласного бюджетів;

1. Старостам сіл та старостинських округів, комунальним підприємствам селищної ради підготувати та подати :
  • управлінням, відділам та структурним підрозділам селищної ради - пропозиції в частині найбільш актуальних завдань та заходів, які потребують включення до відповідного галузевого розділу Програми;
  • сектору економічного розвитку та інвестицій виконавчого органу селищної ради – Апарату ради – перелік інвестиційних проектів, реалізація яких буде здійснювати у 2023 році у реальному секторі економіки та інших сферах діяльності та передбачають створення нових робочих місць;
  1. Сектору економічного розвитку та інвестицій виконавчого органу селищної ради – Апарату ради подати в установленому порядку проект програми економічного і соціального розвитку Добровеличківської селищної ради на 2023 рік разом з відповідними матеріалами для схвалення виконавчому комітету Добровеличківської селищної ради та на розгляд і затвердження депутатам селищної ради.
  2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Валентину СААКЯН.

Селищний голова                                            Володимир ОСІЄВСЬКИЙ