Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Повідомлення про оприлюднення заяви

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Відповідно до ст. 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», Добровеличківська селищна рада Кіровоградської області (далі - Добровеличківська селищна рада) повідомляє про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (далі - Заява) документу державного планування проекту “Стратегія розвитку Добровеличківської селищної територіальної громади до 2027 року ( далі - ДДП).

Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДДП - Добровеличківська селищна рада.

Дата початку процедури громадського обговорення  11 травня 2024 р.  Термін процедури громадського обговорення – 10 днів з дня наступного після внесення до Єдиного реєстру стратегічної екологічної оцінки заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки, тобто з  11 травня 2024 року по 20 травня 2024 року.

Процедура громадських обговорень відбувається шляхом надання письмових пропозицій та через Єдиний реєстр стратегічної екологічної оцінки - https://eco.gov.ua/categories/e-seo.

Ознайомитися із Заявою можливо на офіційному сайті Добровеличківської селищної ради https://dobra-rada.gov.ua , а також у приміщенні Добровеличківської селищної ради за адресою: Кіровоградська область, 27000, смт Добровеличківка, вул. Незалежності, 112, тел.факс +38 (05253) 5-12-68, public@dobra-rada.gov.ua.

Орган, до якого подаються зауваження - Добровеличківська селищна рада за адресою: Кіровоградська область, 27000, смт Добровеличківка, вул. Незалежності, 112, тел.факс +38 (05253) 5-12-68, economica@dobra-rada.gov.ua.

Строки подання зауважень і пропозицій – 10 днів з дня наступного після внесення до Єдиного реєстру стратегічної екологічної оцінки заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки, тобто з 11 травня 2024 року по 20 травня 2024 року.

Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Добровеличківська селищна рада, Департамент екології та природних ресурсів Кіровоградської ОДА - https://ekolog.kr-admin.gov.ua/?fbclid=IwAR2lbiDagk5OjK-YL2lYW-0sn3Uu1ymJuWSJWiDTx0EdLF0qlZVooYuEPuU .

Необхідність проведення транскордонних консультацій відсутня.

Зауваження та пропозиції, отримані після встановленого строку не розглядаються.

ЗАЯВА про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документу державного планування -

1_zayava_strategya.docx (Переглянути онлайн)