Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » ВІТАННЯ!

ВІТАННЯ!

Шановні жителі громади!

Від щирого серця вітаємо Вас із довгоочікуваним і світлим святом Нового року!

Це свято ми завжди зустрічаємо зі сподіваннями, адже піднімаємося ще на одну сходинку часу і вдивляємося в нові далі. У цьому, напевно, своєрідний сенс новорічних свят.

Сьогодні із впевненістю можна сказати, що 2021 рік був непростий, але прожитий не дарма – швидкий, по-сучасному мобільний, результативний, насичений важливими для країни, громади та для кожного з нас подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями.  Він подарував нам радість перемог і досягнень, зустрічей і відкриттів, новий професійний та життєвий досвід. В нашій громаді за минулий рік зроблено чимало для того, щоб її жителям жилося ще зручніше і затишніше.

Яким же буде рік прийдешній – багато в чому залежить від нас самих. Ми маємо бути певними, що будь-які труднощі є посильними для нас.

Бажаємо Вам в Новому році великого людського щастя, міцного здоров'я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай 2022 рік виправдає Ваші самі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут сім'ям.

У Ваших домівках нехай панують мир, взаєморозуміння й любов, здійсняться всі шляхетні бажання і заповітні мрії, а кожен день Нового 2022 року наповниться добром і щастям!

З Новим роком!

З повагою голова Добровеличківської  селищної ради           Володимир  Осієвський