Навігація

Архів новин

Вхід

Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Відбулося засідання комісії

Відбулося засідання комісії

21 січня 2022 року під головуванням заступника селищного голови Валентини СААКЯН відбулося засідання комісії з питань надання матеріальної грошової допомоги мешканцям Добровеличківської громади, які опинилися в складних життєвих обставинах. 
Також, матеріальну допомогу, на суму 2000 грн., отримає дружина учасника АТО/ООС, який на даний час перебуває в зоні бойових дій.
Друк

Додавання коментаря

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

    Маєте проблеми зору? Оберіть зручний формат:
    A-    A    A+  Увімкнути альтернативну версію сайту


Опитування




Корисні ресурси







    Офіційне інтернет-представництво Президента України


    Верховна Рада України


    Законодавство України


    Кабінет Міністрів України


    Кіровоградська ОДА


    Кіровоградська обласна рада