Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Саме в цей день святкують річницю виведення радянських військ з Афганістану у 1989 році. Цього дня ми схиляємо голови перед воїнами, які завершивши свій інтернаціональний обов’язок, повернулися героями або не повернулися зовсім…

З метою належного відзначення в громаді Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав за участю Добровеличківського селищного голови Володимира Осієвського відбулися урочисті заходи.

В своєму виступі Володимир Валерійович зазначив: «День 15 лютого – це не тільки данина пам’яті загиблим, але і вираз глибокої вдячності всім, хто повернувся додому, хто чесно і мужньо виконав і виконує свій військовий і громадянський обов’язок. Виявлені вами стійкість і мужність – кращий приклад служіння Батьківщині. У день виведення військ з Республіки Афганістан ми згадуємо всіх, хто віддав своє життя. Ми схиляємо голови перед їхньою світлою пам’яттю. Будучи взірцем військової доблесті та героїзму, вони вічно будуть жити в серцях нинішніх і майбутніх поколінь».

Від імені воїнів-інтернаціоналістів до усіх присутніх звернувся Голоднюк Сергій Іванович.

Хвилиною мовчання учасники заходу висловили глибоку повагу до наших загиблих односельчан –

Стеблини Олега Івановича

Козирєва Ігоря Анатолійовича

Артюха Аркадія Миколайовича

Демітрова Георгія Петровича

Мірошніченка Анатолія Олександровича

Єшина Сергія Миколайовича

Віняра Петра Йосиповича

Крейтора Володимира Анатолійовича

Романенка Юрія Петровича

Вічна пам’ять загиблим,  слава і честь живим захисникам!

До уваги присутніх були представлені тематичні виступи учасників художньої самодіяльності  КЗ «Центр КіД».

Після завершення заходу відбулась церемонія покладання квітів до пам’ятного знаку воїнам загиблим в Афганістані.