Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Внесено зміни до селищного бюджету

Внесено зміни до селищного бюджету

15 лютого поточного року в залі засідань селищної ради відбулося засідання 24 позачергової сесії Добровеличківської селищної  ради VІІІ скликання, яку провів селищний голова Володимир Осієвський.

В роботі сесії взяли участь 20 депутатів селищної ради із 26 обраних. На сесії були присутні заступники селищного голови, начальник фінансового управління, керуюча справами виконавчого комітету, керівники комунальних підприємств селищної ради, старости.

Нагальність скликати позачергову сесію була викликана необхідністю внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку та бюджету громади на 2022 рік.

Перед початком роботи очільник громади звернувся до депутатського корпусу та  жителів громади із закликом не поширювати панічні настрої, не піддаватися на інформаційно-психологічні атаки й не підігрувати агресору. «Наш спокій допомагає владі, дипломатам і силовикам гідно виконувати свою роботу із захисту держави та українців» - наголосив Володимир Валерійович.

В ході роботи депутатами одностайно було ухвалено два рішення, якими передбачено виділення субвенції державному бюджету в сумі 205000 гривень для Кіровоградського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки на заходи та роботи з територіальної оборони.

Селищний голова нагадав депутатам про сьогоднішній  обов’язок кожного українця щодо   підтримки наших воїнів на передовій. Наразі, за інформацією волонтерки Вікторії Яремчук, виникла необхідність у забезпеченні ліками 36 окремої бригади морської піхоти  імені контр- адмірала Михайла Білинського. Володимир Валерійович  запропонував долучитися до збору коштів всіх працівників апарату селищної ради, її виконавчих органів та депутатів.