Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Благоустрій – це не тільки візитна картка кожного населеного пункту, а й один із показників рівня розвитку громади

Навесні починається наймаcштабніше прибирання. Більшість наших громадян долучається до масових заходів за місцем проживання, метою яких є  прибирання зелених зон та благоустрій територій.

Тож, приведення населених пунктів до належного стану, було організовано  в нашій Добровеличківській громаді. А почали ми з впорядкування лісосмуг на території населених пунктів нашої громади, з метою приведення їх до належного санітарного стану та створення сприятливих умов для життєдіяльності громадян.

Від людей, їх самоорганізації залежить обсяг та якість проведених робіт. Саме тому, за ініціативи голови Добровеличківської селищної ради Володимира Осієвського та працівників селищної ради,  у такий нелегкий для всієї країни та нашої громади час, було прийнято рішення матеріально підтримати свою територію та за власний кошт працівників  придбано два подрібнювачі гілок (щіпкорізи) на суму 254 тис.грн. Ще один такий щіпкоріз на суму 257 тис.грн. було придбано соціально-відповідальним бізнесом та передано в громаду.

Тож тепер наша громада має чотири таких установки,  за допомогою яких  здійснюється заготівля  щіпи для опалювання комунальних установ нашої громади на наступний сезон.

Всі ми хочемо жити в місці, де ошатні будинки, чисті й затишні вулиці, доглянуті пам’ятники, квітучі сади, впорядковані зелені зони. Проте, щоб навести лад у власній державі, одного ентузіазму буде замало, адже чимало проблем  із благоустрою можна осилити лише спільними зусиллями влади і громадян.