Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Пам’ять про Перемогу вічно житиме в наших серцях

Пам’ять про Перемогу вічно житиме в наших серцях

8 травня, в День пам’яті та примирення, Добровеличківська громада, як і вся Україна, вшановує пам'ять загиблих в роки Другої світової війни та дякує тим ветеранам, які ще залишились живими до наших днів.

Делегація Добровеличківської селищної ради у складі селищного голови Володимира  Осієвського, першого заступника селищного голови Олександра Яцевича, секретаря ради Алли Горбатюк, керуючої справами Світлани Кирилюк, начальника фінансового управління Ірини Височанської, представника ветеранської селищної організації Світлани Дзіни та директора Центру надання соціальних послуг населенню Інни Мілютіної вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих у роки Другої Світової війни, поклали квіти до Обеліска Слави і братської могили загиблим воїнам.

На жаль, все менше і менше з кожним роком стає ветеранів Другої світової війни, учасників бойових дій. В нашій громаді  їх  лише  двоє . Очільник громади та його колеги завітали в гості до  Панасюка Петра Миколайовича із селища Добровеличківка та Чуєнко Уляни Павлівни із села Новолутківка і вручили їм подарунки.

Ветеранів турбують фронтові рани, та й вік у них вельми поважний, тому головними серед побажань гостей  були побажання миру, міцного здоров'я, бадьорості та заслуженої поваги від оточуючих.

Попри хвороби і вік, пережиті важкі випробування у роки військової юності і післявоєнної відбудови, ветерани не втратили оптимізму. Вічно молоді душею переможці дякували за увагу і турботу.

В цей день Володимир Осієвський також відвідав стаціонарне відділення для постійного проживання осіб похилого віку «Центру надання соціальних послуг населенню» Добровеличківської селищної ради та вручив подарунки підопічним цього закладу.