Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Нарада керівників комунальних закладів

Нарада керівників комунальних закладів

15 червня 2022 року  Добровеличківським селищним головою Володимиром ОСІЄВСЬКИМ була проведена нарада з керівниками комунальних закладів та установ селищної ради. Участь в нараді взяли заступник селищного голови Ірина ВИСОЧАНСЬКА  та головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді, туризму та спорту Віталій ЛИЧКО. Під час наради були розглянуті питання підготовки комунальних закладів та установ до роботи в осінньо-зимовий період та забезпечення безпеки учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану.

Володимир ОСІЄВСЬКИЙ аналізуючи підготовку закладів до опалювального сезону звернув увагу на ті виклики, які сьогодні стоять перед керівниками закладів та селищною радою у питанні забезпечення вугіллям та дровами. Було доручено вжити вичерпних заходів для сталого проходження опалювального сезону.  Ірина ВИСОЧАНСЬКА  зупинилась на питанні фінансування роботи закладів освіти та культури селищної ради.  Питання облаштування найпростіших укриттів в закладах освіти для відновлення освітнього процесу в очному режимі розкрив у своєму виступі Віталій ЛИЧКО. Також було обговорено різні варіанти структури нового навчального року.