Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Акція «Літо 2022: разом до Перемоги!»

Акція «Літо 2022: разом до Перемоги!»

Триває акція «Літо 2022: разом до Перемоги!» в період з 4 по 8 липня по закладах освіти та культури були проведенні різноманітні заходи.

В он-лайн форматі було проведено

1. Челендж «Добрий вечір. Ми з України!» до якого долучились учні 6 – А та 7 – Б класів КЗ Добровеличківський ліцей «ІНТЕЛЕКТ»,  які порадили товаришам переглянути кінофільми: «Іван Сила» та «Ціна правди»;
  2. Вчимося толерантному спілкуванню (година спілкування з психологом) Зайцева О.О., Гнатівський ліцей «Мрія»;
  3. «Фізика дивовижного, фізичні загадки:експерименти та спостереження» онлайн-марафон, Росул І.Т., Гнатівський ліцей «Мрія»;

В оф – лайн форматі проведено:

• Зустріч волейболістів учнівського та педагогічного колективів КЗ Добровеличківський ліцей «ІНТЕЛЕКТ»;
  • В комунальному закладі дошкільної освіти( ясла-садок) «Ромашка» було проведено свято Івана Купала для дітей середньої та старших груп. У віночках, з любов’ю сплетених мамами, дівчатка водили хороводи, а сильні і сміливі хлопці азартно стрибали через імітоване вогнище.
  • Працівниками філії Дружелюбівський сільський клуб комунального закладу «Центр культури і дозвілля» було проведено майстер клас «Пливуть віночки над водою».