Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Акція «Літо 2022 разом до Перемоги!»

Акція «Літо 2022 разом до Перемоги!»

Триває акція «Літо 2022: разом до Перемоги!» в період з 11 по 15  липня по закладах освіти та культури були проведенні різноманітні тематичні заходи.

В он-лайн форматі було проведено:

• Челендж «Добрий вечір. Ми з України!», який продовжили учні 8 класу КЗ Добровеличківський ліцей «ІНТЕЛЕКТ»,  які порадили товаришам переглянути такі кінофільми:

• “Вправні рученята” виготовлення аплікації “Морозиво для ласунчиків” (вч. Малішенко М.В., Гнатівський ліцей «Мрія»);
  • Відео-презентація “Екологічні проблеми України»  (вч. Сорока О.А. Гнатівський ліцей «Мрія»);
  • Он лайн вікторина: «Як я знаю Україну»  (вч. Васільєва Н. В. Гнатівський ліцей «Мрія»).

В оф – лайн форматі проведено:

Літня зустріч майже другокласників під гаслом «Спасибі ЗСУ за можливість радіти!»  була проведена з учнями КЗ Добровеличківський ліцей «ІНТЕЛЕКТ».

В рамках акції «Літо 2022: разом до Перемоги!» в КЗДО «Ромашка» було проведено патріотичну гру – квест «Люби і знай свій рідний край». Це захоплююча гра, яка передбачає розвиток пізнавального інтересу, кмітливості, виховання любові до рідного краю, почуття патріотизму і гордості за свою Батьківщину.

Діти з ведучою, вихователем старшої групи Забабуріною А. В., відправились в уявну подорож по селищу. На станціях: «Пізнавальна», «Подорож селищем» (відеослайди), «Рибалки», «Знавці віршів про рідний край», «Кулінарна» (гра «Наварю борщику»), «Загадки» (гра по колу), «Розважальна» (пісня про Добровеличківку), вихованці показали свої знання, вміння логічно мислити. Всі завдання були спрямовані на патріотичну тематику.