Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Відбувся благодійний концерт на підтримку Збройних Сил України

Відбувся благодійний концерт на підтримку Збройних Сил України

23 липня 2022 року, за ініціативи селищного голови Володимира Осієвського, за участю благодійної організації «Благодійний фонд «Всеукраїнський ангел допомоги»» на площі КЗ «Центр культури і дозвілля» відбувся благодійний концерт на підтримку Збройних Сил України. В заході взяли участь гурт «SPIV BRATIV» та творчі колективи громади. До присутніх звернулася заступник Добровеличківського селищного голови.

«Нам і досі важко у це повірити, але від початку вторгнення російської армії на територію України минуло 150 днів. Увесь світ дивиться на те, як героїчно обороняють свої землі український народ та українська армія. І не просто дивиться, а допомагає — обладнанням, зброєю, фінансами, турботою про тих, хто змушений був полишити свої домівки... Слова підтримки летять до нас з усіх країн. І це додає сил та віри в те, що за нами правда — а отже, і перемога.

Кожна сьогоднішня зібрана гривня буде використана на потреби наших мужніх захисників, разом до перемоги. Слава Україні»,- зазначила Ірина Височанська.

Всі присутні долучилися до збору коштів, які будуть використані на підтримку ЗСУ. Впродовж концерту вдалося зібрати 13 тисяч 615 гривень і це додає сил та вкотре доводить небайдужість наших громадян до потреб української армії в період війни. Дякуємо всім, хто долучився до заходу, в чиїх серцях любов до України. Ваші великі серця захоплюють, надихають, переконують, що разом ми незламні, незборима сила. Кожен з нас робить все можливе, щоб наблизити перемогу! Лише разом і лише до нашої Перемоги!