Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Акція «Літо 2022: разом до Перемоги!» триває

Акція «Літо 2022: разом до Перемоги!» триває

На території Добровеличківської територіальної громади триває акція  «Літо 2022: разом до Перемоги!» в період з 18 по 22 липня 2022 року по закладах освіти та культури були проведенні різноманітні заходи.

В он - лайн форматі було проведено

- Віртуальна подорож «Цікава подорож у літні види спорту» (вчитель Гнатівського ліцею «Мрія»  Баліцький К. В.);

-  Конкурс “Будь природі другом» (вчитель Гнатівського ліцею «Мрія»  Сорока О.А.);

-  Конкурс  "Ми з України" (вчитель Гнатівського ліцею «Мрія»  Васильєва Н.В.);

В оф - лайн форматі проведено:

• « День спонтанного прояву доброти» (психолог Гнатівського ліцею «Мрія» Зайцева О.О.). Під час заходу діти мали змогу змоделювати різні ситуації поведінки з своїми домашніми улюбленцями.
  • В філії Марківський сільський клуб КЗ « КіД» пройшов захід на під девізом «Родина, як зірка єдина, твій порятунок надійний причал» підготовлений працівниками закладу культури ;
  • В селі Братолюбівка працівники філії Братолюбівський сільський клуб КЗ « КіД» провели тренінг «Дружна родина»;
  • В КЗДО «Ромашка» відбувся випуск на вихованців групи «Пізнайко» - майбутніх школярів. Зусиллям педагогічного колективу, а саме: вихователя Жовтої В.М., помічника вихователя Ковтуненко С.А., керівника музичного Ямкової І.І., керівника гуртка Ковальчук Р.А. та батьків було організовано цікаве і змістовне свято, яке запам’ятається малечі надовго та залишить добрі спогади про час перебування у садочку.  Майбутні «першачки»  виступили зі змістовною концертною програмою.