Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Державний Прапор – це символ свободи нашої країни!

Державний Прапор – це символ свободи нашої країни!

23 серпня відбулись заходи з відзначення Дня Державного Прапора України за участю керівництва та працівників селищної ради, делегацій колективів підприємств, організацій громади.

З вітальним словом  до присутніх звернувся Добровеличківський селищний голова Володимир ОСІЄВСЬКИЙ, який у своєму виступі зазначив, що Державний Прапор – це символ свободи нашої країни, всіх головних етапів і звершень, які сталися протягом усіх років незалежної України. Побажав всім миру та перемоги, злагоди, сил та натхнення, успіхів у роботі на благо нашої країни!

Володимир Осієвський вручив військовослужбовцям, що боронять Україну на території Сумщини, автомобіль-позашляховик, який придбано спільним коштом працівників селищної ради та сільгосппідприємств громади. Також було представлено сучасне військове обладнання, яке селищний голова особисто передасть спецпідрозділу військової частини на території Харківщини. Також зібрано матеріальну допомогу у розмірі 70 тис. грн. на придбання екскаватора для наших воїнів-земляків на Півдні України.

Очільник громади подякував усім причетним за  підтримку та надання допомоги нашим військовим.

Право підняти Державний Прапор України над центральною площею селища Добровеличківка було надано селищному голові Володимиру ОСІЄВСЬКОМУ та головному інспектору відділу організаційної та профілактичної роботи Краматорського РУ ГУ ДСНС України в Донецькій області Ігорю ХАБЛАКУ.

Учасники художньої самодіяльності КЗ «Центр культури і дозвілля» Добровеличківської селищної ради привітали присутніх патріотичними вокальними номерами.