Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » ПОДЯКА

ПОДЯКА

Приємно, що є люди, які не байдужі до проблем літніх людей, і які здатні сприймати чужі біди, як свої. Навіть під час війни підприємці громади не залишаються осторонь проблем людей поважного віку.

Добровеличківська селищна рада висловлює подяку фізичній особі-підприємцю Мар’яні НЕОФІТІ, за надану благодійну допомогу, у вигляді солодощів,  для мешканців Відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового  проживання громадян похилого віку, осіб з інвалідністю та інших вразливих груп населення «Центру надання соціальних послуг населенню» виконавчого комітету Добровеличківської селищної ради.

Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги. Ваш приклад показовий і для інших благодійників. Надаючи допомогу, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди.

Щиро вдячні Вам за те, що підтримуєте, створюючи диво та даруючи пенсіонерам щастя і позитивні емоції в цей нелегкий для всіх нас час.