Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ

Благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ

23 вересня 2022 року комунальним закладом Добровеличківський ліцей «ІНТЕЛЕКТ» Добровеличківської селищної ради було ініційовано та проведено благодійний ярмарок у підтримку наших героїчних Збройних Сил України. Викликає захоплення готовність батьків та дітей, з якою вони відгукнулися на дану ініціативу. Смаколики, сувеніри, картини – ось невеликий перелік запропонованого товару!

Особливу подяку від людей отримали працівники шкільної їдальні, які вразили своїми кулінарними шедеврами. Сьогоднішній ярмарок – ще один доказ єдності, щедрості, відданості та вірності нашого народу. А синьо-жовтою стрічкою через усе дійство проходило гасло: «Ми з вами, ми поряд, ми готові підставити плечі і відкрити серця, дорогі захисники неньки - України!». Загалом у продовж ярмарку було зібрано 49100 грн.!!! Велика вдячність кожному батькові та матері, які долучились до такої важливої справи. Особлива подяка керівнику КЗ Добровеличківський ліцей «ІНТЕЛЕКТ» Катерині КОВАЛЬСЬКІЙ та кожному працівнику закладу за організацію та проведення ярмарку. Ви неймовірні!!!