Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Наші юні науковці!

Наші юні науковці!

21 грудня 2022 року в приміщенні комунального закладу «Добровеличківський ліцей «НТЕЛЕКТ» відбувся І етап конкурсу – захисту науково - дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України. Участь у Конкурсі взяли учні Добровеличківського ліцею «Гармонія» та комунального закладуДобровеличківський ліцей «ІНТЕЛЕКТ».

Під час захисту робіт учасники продемонстрували поглибленні знання з предметів, які  розкривали тему науково-дослідницької роботи. Аналіз представлених робіт свідчить, що учні можуть проводити ґрунтовні дослідження: працювати з літературними джерелами, вибирати методи проведення дослідження та описувати його процес, визначати і вирішувати конкретні завдання відповідно до поставленої мети, робити аргументовані висновки.

На підставі протоколів та презентованих робіт учасників Конкурсу журі визнало переможцями:

Тупчієнка Станіслава, учня 8 класу комунального закладу Добровеличківський ліцей «ІНТЕЛЕКТ» (секція «Етнологія»),  тема: «Історія рідного краю в топонімічних легендах та приказках»;

Щербову Анастасію, ученицю 9 класу комунального закладу Добровеличківський ліцей «ІНТЕЛЕКТ» (секція «Історичне краєзнавство»), тема: «Життя радянської жінки. Офіційний образ та реальність»;

Чередніченко Аліну, ученицю 11 класу Добровеличківського ліцею «Гармонія» (секція «Біологія людини»), тема: «Вплив типу особистості дитини на процес навчання».

Також наші переможці будуть відстоювати честь громади під час обласного етапу Конкурсу.

БАЖАЄМО УСПІХІВ!!!