Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Вітали з ювілеєм!

Вітали з ювілеєм!

Сьогодні, 03 січня, свій 90-й ювілейний день народження святкує житель села Липняжка  Жорнавський Андрій Федорович.

З цієї нагоди, за дорученням селищного голови  Володимира Осієвського, до ювіляра завітали аби привітати його з такою визначною датою староста Липнязького старостинського округу – Сергій Ахмет, завідувач відділення соціальної допомоги вдома «Центру надання соціальних послуг населенню» виконавчого комітету Добровеличківської селищної ради Оксана Зінченко, головний редактор ІВО «Сільське життя» Лариса Лапа та представник від ветеранської ради Світлана Дзіна.

Квіти, теплі слова та подарунки стали свідченням поваги та вдячності ювіляру за його життєвий шлях. Федір Федорович разом із дружиною виховали двох доньок, які є його найбільшою гордістю, а зараз серце тішать ще й онуки та правнуки. Попри поважний вік, бадьорий та енергійний ювіляр  радо ділився спогадами про своє життя.

Також, сьогодні, свій 90-річний ювілей відзначає жителька селища Добровеличківка Орел Ольга Василівна.

Від щирого серця прийміть вітання, шановні ювіляри!

Бажаємо вам міцного здоров’я, довгих літ щасливого та мирного життя, нехай воно завжди наповнюється радістю від усвідомлення того, скільки важливих справ було зроблено за всі ці роки. Хай здоровими і щасливими зростають ваші онуки та правнуки.

Нехай у ваших родинах панує злагода і спокій, а оселі повняться достатком! Довгих і щасливих років життя!