Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Співчуття з приводу смерті ЧУЄНКО Уляни Павлівни

Співчуття з приводу смерті ЧУЄНКО Уляни Павлівни

Сьогодні, 12 лютого 2023 року, жителі села Новолутківка Добровеличківської територіальної громади провели в останню путь учасника бойових дій, ветерана Другої світової  війни ЧУЄНКО Уляну Павлівну.

Народилася Уляна Павлівна 15 травня 1925 року у с.Гнилиця, Великобурлицького району, Харківської області у селянській багатодітній родині.

1941 року закінчила 9 класів Артемівської середньої школи. А через декілька днів почалася війна. Окупаційний період тривав довго і виснажливо. Після звільнення міста у 1944 році Уляна добровільно пішла на фронт. В 1945 році повернулася в своє рідне село. Свою жіночу долю вона пов’язала  з жителем села Новолутківка Чуєнком Костянтином Степановичем, в яких народились діти, онуки та правнуки.

Уляна Павлівна прожила гідно своє життя і залишиться в нашій пам’яті доброю, гостинною, привітною та гарною людиною.

Добровеличківська селищна рада висловлює щирі співчуття рідним та близьким з приводу смерті рідної людини.

Вічна та світла пам'ять!