Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Футзальний сезон завершено

Футзальний сезон завершено

Завершився футзальний сезон в області, який тривав з листопада по березень. Команда Добровеличківської громади, за підтримки селищного голови Володимира ОСІЄВСЬКОГО,  брала участь в чемпіонаті Кіровоградської області з футзалу. За підсумками довгої турнірної дистанції, наші земляки змогли вибороти Кубок престижу, перемігши з рахунком 5:3 у фінальному поєдинку команду «Скіф» з міста Кропивницький.

А минулими вихідними наші футзалісти брали участь в Кубку Новоукраїнського району на підтримку Збройних Сил України, який проходив в селищі Смоліне. Команда Добровеличківської громади за жеребом потрапила до однієї групи з командами Рівненської, Новомиргородської та Маловисківської громад. Поступившись в першій грі футзалістам Рівненської ТГ, в другій грі наші земляки продемонстрували всю свою майстерність та бажання перемогти, у підсумку в серії післяматчевих пенальті з рахунком 3:2 здолали команду Новомиргородської ТГ. У заключній грі, команді Добровеличківської ТГ,  щоб потрапити до фінального поєдинку потрібно було перемагати команду Маловисківської ТГ.  Протягом всієї гри добровеличківці домінували на майданчику, але на жаль, дві прикрі помилки призвели до голів  у наші ворота. Відчайдушний штурм воріт суперників, дозволив забити лише гол престижу. У підсумку наші футзалісти поступились з рахунком 2:1 маловисківцям, які у фіналі програли чемпіонам Кіровоградської області 2021 року, команді Новоукраїнської ТГ.