Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » В Добровеличківці мамі загиблого Героя було вручено нагороду

В Добровеличківці мамі загиблого Героя було вручено нагороду

11 вересня 2022 року жителі Добровеличківської громади  провели в останню путь нашого мужнього захисника України НЕВЕЛЬСЬКОГО Віталія Сергійовича,  який загинув смертю Героя 8 вересня 2022 року поблизу населеного пункту Тернові Поди, Снігурівського району, що на Миколаївщині.

Не втихає біль від важкої втрати, не загоюються  в серці болючі рани, адже смерть найріднішої людини – велике горе.

Без чуйного сина залишились батьки, без славного Героя — Україна …

Він віддав своє життя за мирне небо над Україною, за спокій на рідній землі за наше майбутнє.

Віталій захищав Київську, Чернігівську, Сумську, Харківську, Запорізьку та Миколаївську області.

Завжди був прикладом мужності та героїзму українського воїна-захисника.

Віталій Сергійович був нагороджений Почесним нагрудним знаком командувача Сухопутних військ Збройних Сил України «За службу».

Відповідно до Указу Президента України, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі НЕВЕЛЬСЬКОГО Віталія Сергійовича було нагороджено орденом ІІІ ступеня «За мужність».

В другому відділі Новоукраїнського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки 15 березня 2023 року мамі загиблого воїна НЕВЕЛЬСЬКІЙ Інні Віталіївні було вручено дану нагороду.

Ім’я НЕВЕЛЬСЬКОГО Віталія Сергійовича навіки буде викарбуване на сторінках історії нашого краю,  як взірець мужності, патріотизму та  незламності.

В кожному подиху, в кожному ударі серця українця житиме вічна пам’ять

про  подвиг наших Героїв.

Україна вистоїть і стане ще сильнішою.

Слава Героям!  Слава Україні!