Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Чорнобиль назавжди залишиться в нашій пам’яті символом великої біди

Чорнобиль назавжди залишиться в нашій пам’яті символом великої біди

В сесійні залі Добровеличківської селищної ради відбувся захід з нагоди 37-х роковин катастрофи на Чорнобильській АЕС, в якому взяли участь  керівництво та працівники селищної ради, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС.

До учасників заходу з промовою звернулась заступник селищного голови Ірина Височанська:

• Цей день нагадує нам про те, які великі можуть бути наслідки людської помилки та недбалості. Чорнобильська аварія стала трагічною подією в історії України та всього людства. Її наслідки відчуваються і в наш час, не лише у районі самої аварії, але й по всьому світу. Ми є свідками героїчних зусиль цілого покоління, яке рятувало майбутнє для своїх нащадків. Ці люди пройшли крізь ядерне пекло, ціною власного здоров’я та життя дали шанс на життя мільйонів.

Щиро побажала ліквідаторам міцного здоров’я, життєвої енергії, щастя, миру, добра й злагоди.

Також перед присутніми виступили директор КЗ «Добровеличківський краєзнавчий музей» Валентина Грінченко та учасник ліквідації аварії на ЧАЕС Володимир Соловйов.

Пам’ять загиблих ліквідаторів було вшановано хвилиною мовчання.

До уваги присутніх були представленні тематичні виступи учасників художньої самодіяльності КЗ «Добровеличківський Центр культури і дозвілля» та хореографічного танцювального колективу «Перлина» (керівник Руслана Ковальчук) Добровеличківського центру дитячої та юнацької творчості.

На завершення також було вшановано хвилиною мовчання пам’ять загиблих воїнів, які віддали своє життя у боротьбі за територіальну цілісність та державний суверенітет України,  за мир та спокій на нашій землі.

Керівництво селищної ради та ліквідатори аварії поклали квіти до пам’ятних знаків Героям-землякам, учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС .