Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Відбувся благодійний захід на підтримку Збройних Сил України

Відбувся благодійний захід на підтримку Збройних Сил України

Сьогодні, 05 травня 2023 року, у приміщенні КЗ «Центр культури і дозвілля», за сприяння Добровеличківського селищного голови Володимира Осієвського, відбувся благодійний захід на підтримку наших захисників, мужніх воїнів Збройних Сил України.

На початку заходу присутні в залі вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих воїнів , які віддали своє життя за мир на нашій рідній землі.

Участь у заході взяла Наталія Сюр - юрист, кандидат юридичних наук, відома в Кропивницькому адвокатеса, яка також займається поезією. Вона представила учасникам заходу свою першу поетичну збірку «Народжені в любові». Наталія Сюр обрала місцем презентації саме Добровеличківку, тому що це її Батьківщина. Тут вона  народилася, навчалася в Добровеличківській школі №2, тут закінчувала музичну школу.

Також, до уваги присутніх було презентовано виступ музиканта, композитора, співака Сергія Колчина, який подарував глядачам чимало українських пісень. А найкращим подарунком для жителів громади стала авторська пісня про Добровеличківку.

Вокалісти КЗ «Центр культури і дозвілля» спільно з хореографічними колективами громади  представили концертну програму.

Селищний голова Володимир Осієвський щиро подякував Наталії Сюр за творчість, побажав подальших успіхів на поетичній ниві та подарував збірку творів наших поетів-земляків.

В рамках заходу було  проведено благодійний аукціон, де в якості лотів були представлені картини та вази, надані Наталією Сюр.

Володимир Осієвський від імені громади викупив запропоновані лоти, які будуть передані в заклади освіти та культури громади.

Під час заходу всі бажаючі долучилися до благодійного збору коштів.

Зібрані кошти, в сумі понад 10 тисяч гривень, будуть направлені на потреби наших захисників, воїнів Збройних Сил України.

Ми – єдиний народ! І в той час, коли наші воїни боронять рідну землю на полі бою, є люди, які роблять все, щоб допомогти їм в цьому. Єднання – це запорука успіху.

Всі разом ми йдемо до Перемоги!

Ми віримо у наші ЗСУ!

Слава Україні!