Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » «Активі парки – локації здорової України».

«Активі парки – локації здорової України».

13 травня 2023 року на дитячому майданчику в селищі Добровеличківка, за підтримки селищного голови Володимира ОСІЄВСЬКОГО відбулась презентація відновлення роботи соціального проекту Президента України Володимира Зеленського «Активі парки – локації здорової України».

У масштабному дійстві взяли участь до трьохсот учасників різного віку.

Учасників свята привітала керуюча справами виконавчого комітету Добровеличківської селищної ради Світлана КИРИЛЮК, яка наголосила на важливості занять фізичною культурою та спортом, підвищення рівня рухової активності населення, саме ці завдання покликаний реалізувати даний проект.

Працівники комунального закладу «Центр культури і дозвілля», Добровеличківського центру дитячої та юнацької творчості та Добровеличківської мистецької школи підготували цікаву та насичену програму заходу. На різних локаціях заходу працювали аніматори: «Пес - Патрон», «Зайка-Зефірка», клоун «Гоша» та ведуча «Wensday» всі бажаючі мали змогу нанести патріотичний аквагрим на обличчя. Свої локації презентували координатори проєкту «Активні парки» Валерія Петренко та Олег Мазур. А феєричним завершенням заходу став патріотичний флешмоб.

Всі активні учасники заходу змогли безкоштовно посмакувати солодкою ватою та попкорном. Протягом проведення заходу тривав збір коштів на підтримку Збройних Сил України, адже саме завдяки їх мужності та героїзму відбулась дана презентація. Небайдужі учасники заходу зібрали 2383 грн., які будуть передані на придбання необхідних речей одному з підрозділів ЗСУ.

Надалі локація «Активні парки - здорової України» буде працювати на дитячому майданчику в селищі протягом наступних тижнів з 18 до 20 години.

Більш детальний графік роботи буде повідомлено додатково на сайті селищної ради.