Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Пам’яті видатного митця

Пам’яті видатного митця

15 травня 2023 року в Добровеличківському  краєзнавчому музеї презентовано виставку пам’яті самодіяльного художника і майстра декоративно-ужиткового мистецтва Токаренка   Анатолія Тимофійовича (1936-2022)  «Яскрава палітра творчого життєпису митця».

Шанувальники   творчості Анатолія Тимофійовича зібралися, щоб згадати  про його талант, неординарну особистість -  художника, поета, музиканта, фотографа, чеканника, мебляра і  різьбяра.

Відкрила виставку заступник голови Добровеличківської селищної ради  Ірина ВИСОЧАНСЬКА, яка зазначила, що світлі спогади про видатного земляка, всебічно обдаровану, добру,  щиру людину, який залишив по собі сотні картин та виробів, завжди будуть у пам’яті тих, хто знав Анатолія Токаренка. Учасники заходу вшанували Анатолія Токаренка хвилиною мовчання.

Директор музею Валентина ГРІНЧЕНКО розповіла про життя і творчість митця.

Своїми спогадами про видатного земляка поділилася жителька села Федорівка Тетяна ПОСОХОВА.

Закінчився захід переглядом експонатів та картин художника.

Виставка в Добровеличківському  краєзнавчому музеї триватиме до 15 червня поточного року.